Event Entries


Entries last updated - Friday, 03rd November, 2017 @ 05:40pm
                            
 
Event 1  Mixed 1500 Meter Run CC Bantam (45)
===============================================================================
           Name                        Year Team                   Seed           
===============================================================================
  1   1821 Crane, Jorgia                W07 Baltimore Sc             NT        
  2   1822 Doyle, Gracie                W07 Baltimore Sc             NT        
  3   1823 Mulcahy, Matilda             W05 Baltimore Sc             NT        
  4   1824 Obrien, Rachel               W07 Baltimore Sc             NT        
  5   1825 O'Brien, Daniel              M07 Baltimore Sc             NT        
  6   1826 Power, Evan                  M06 Baltimore Sc             NT        
  7   1827 Reddy, Landon                M06 Baltimore Sc             NT        
  8   1828 Ryan, Jeremiah               M05 Baltimore Sc             NT        
  9   1829 Ryan, Zachary                M06 Baltimore Sc             NT        
 10   1830 Walsh, Nathaniel             M06 Baltimore Sc             NT        
 11   1832 Dodd, Sarah                  W08 Bishop Abrah             NT        
 12   1833 Steeves, Claudia             W06 Bishop Feild             NT        
 13   1834 Dodd, Maria                  W05 Brother Rice             NT        
 14   1836 Lawlor, Brady                M05 École interm             NT        
 15   1845 Noseworthy, Jayden           M07 Goulds Eleme             NT        
 16   1846 Knight, Andy                 M06 Hazelwood El             NT        
 17   1850 Penney, Samuel               M07 Juniper Ridg             NT        
 18   1851 Avery, Nolan                 M06 Macdonald Dr             NT        
 19   1852 Douglas, Aidan               M07 Macdonald Dr             NT        
 20   1853 Kingsley, Kade               M06 Macdonald Dr             NT        
 21   1854 Mackay, Elizabeth            W06 Macdonald Dr             NT        
 22   1855 Ollerhead, Nathan            M06 Macdonald Dr             NT        
 23   1856 Quinlan, Andrew              M06 Macdonald Dr             NT        
 24   1857 Quinlan, Leah                W08 Macdonald Dr             NT        
 25   1858 Walsh, Declan                M08 Macdonald Dr             NT        
 26   1859 Piercey, Aaron               M05 MacDonald Dr             NT        
 27   1860 Murphy, Katelyn              W08 Paradise Ele             NT        
 28   1865 Dawe, Mason                  M05 Pearlgate TR             NT        
 29   1869 Doyle, Seamus                M07 St. Bernard'             NT        
 30   1870 Harte, Sophie                W07 St. Bernard'             NT        
 31   1871 Kenny, Stacey-Lynn           W07 St. Bernard'             NT        
 32   1872 McEvoy, Eve                  W08 St. Bernard'             NT        
 33   1873 McEvoy, Lily                 W07 St. Bernard'             NT        
 34   1874 Mullowney, Abby              W08 St. Bernard'             NT        
 35   1875 O'Driscoll, Jane             W08 St. Bernard'             NT        
 36   1876 Power, Kelton                M07 St. Bernard'             NT        
 37   1877 Sharpe, Madeline             W07 St. Bernard'             NT        
 38   1878 Slaney, Isaac                M07 St. Bernard'             NT        
 39   1885 Reid, Aaron                  M05 St. Paul's J             NT        
 40   1886 Veitch, Andrew               M04 St. Paul's J             NT        
 41   1890 Gottliebsen, Jasper          M06 Unattached N             NT        
 42   1891 Gottliebsen, Saxon           M08 Unattached N             NT        
 43   1902 Strang, Reagan               W05 Unattached N             NT        
 44   1904 Butler, Gavin                M06 Upper Gullie             NT        
 45   1905 Butler, Tyra                 W06 Upper Gullie             NT        
 
Event 2  Mixed 3k Run CC Midget (11)
===============================================================================
           Name                        Year Team                   Seed           
===============================================================================
  1   1831 Connors, Riley               M03 Beaconsfield             NT        
  2   1835 Edinger, Jasper              M02 École interm             NT        
  3   1838 Bonia, Camryn                W02 Gonzaga High             NT        
  4   1847 Healey, Annika               W02 Holy Heart H             NT        
  5   1848 Muzychka, Tomas              M02 Holy Heart H             NT        
  6   1867 Pomeroy, Molly               W02 Pearlgate TR             NT        
  7   1881 Miller, Ashlyn               W03 St. Bonavent             NT        
  8   1883 Hennessey, Liam              M03 St. Kevin's              NT        
  9   1884 Power, James                 M03 St. Kevin's              NT        
 10   1893 Kenny, Carson                M03 Unattached N             NT        
 11   1895 O'Keefe, Cabhan              M02 Unattached N             NT        
 
Event 3  Mixed 4500 Meter Run CC Youth (14)
===============================================================================
           Name                        Year Team                   Seed           
===============================================================================
  1   1813 Browne, Ian                  M00 Athletics NO             NT        
  2   1837 Bonia, Caitriona             W00 Gonzaga High             NT        
  3   1839 Carew, Alex                  M00 Gonzaga High             NT        
  4   1840 Chafe, Cameron               M01 Gonzaga High             NT        
  5   1841 Clarke, Jake                 M01 Gonzaga High             NT        
  6   1842 Knight, Eric                 M01 Gonzaga High             NT        
  7   1843 Knight, Evan                 M01 Gonzaga High             NT        
  8   1844 Pickard, Ryan                M01 Gonzaga High             NT        
  9   1849 Moulton, Levi                M00 Holy Spirit              NT        
 10   1861 Aylward, Fintan              M01 Pearlgate TR             NT        
 11   1864 Cox, Keeley                  W00 Pearlgate TR             NT        
 12   1879 Chafe, Maria                 W01 St. Bonavent             NT        
 13   1880 Lewis, Sarah                 W01 St. Bonavent             NT        
 14   1882 Miller, Cullen               M00 St. Bonavent             NT        
 
Event 4  Mixed 5k Run CC Junior (4)
===============================================================================
           Name                        Year Team                   Seed           
===============================================================================
  1   1862 Barnes, Chantal              W99 Pearlgate TR             NT        
  2   1863 Cooke, Hannah                W99 Pearlgate TR             NT        
  3   1898 Robbins, Kelly               W98 Unattached N             NT        
  4   1900 Seviour, Danielle            W98 Unattached N             NT        
 
Event 5  Mixed 20-34 7500 Meter Run CC Senior (14)
===============================================================================
           Name                        Year Team                   Seed           
===============================================================================
  1   1814 Charron, Erik                M83 Athletics NO             NT        
  2   1815 Cole, Tyler                  M85 Athletics NO             NT        
  3   1816 Fewer, Colin                 M77 Athletics NO             NT        
  4   1818 Murrin, Jennifer             W81 Athletics NO             NT        
  5   1866 Healey, Victoria             W96 Pearlgate TR             NT        
  6   1868 Wilkins, Amanda              W91 Pearlgate TR             NT        
  7   1887 Boyd-Porter, Seamus          M94 Unattached N             NT        
  8   1888 Fragasso, Jacopo             M91 Unattached N             NT        
  9   1889 Galley, Chris                M92 Unattached N             NT        
 10   1894 Macleod, Kyle                M92 Unattached N             NT        
 11   1896 Organ, Sarah                 W96 Unattached N             NT        
 12   1899 Ryan, Megan                  W96 Unattached N             NT        
 13   1901 Snow, Nick                   M91 Unattached N             NT        
 14   1903 Tarrant, Patrick             M97 Unattached N             NT        
 
Event 6  Mixed 35+ 7500 Meter Run CC Masters (5)
===============================================================================
           Name                        Year Team                   Seed           
===============================================================================
  1   1817 Flynn, Dennis                M67 Athletics NO             NT        
  2   1819 Street, Dwan                 W82 Athletics NO             NT        
  3   1820 West, Jamie                  M77 Athletics NO             NT        
  4   1892 Greene, Mark                 M80 Unattached N             NT        
  5   1897 Richards, Mark               M81 Unattached N             NT