School Entries


Entries last updated - Friday, 06th October, 2017 @ 10:00pm
 
                        BSC - Baltimore School Complex                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Aylward, Kelly - Female 05
      #7 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:00 AM
  2. Boland, Alexander - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  3. Boland, Avianna - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  4. Boland, Jayden - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  5. Brophy, Alicia - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  6. Brothers, Ava - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  7. Carew, Ashton - Male 04
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  8. Clowe, Lucas - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  9. Coady, Jane - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 10. Coady, Mia - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 11. Coady, Owen - Male 04
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
 12. Condon, Claire - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 13. Crane, Jorgia - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 14. Dalton, Nielle - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 15. Doyle, Gracie - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 16. Hawkins, Kaleb - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 17. Hayden, Warren - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 18. Kavanagh, Julia - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 19. Kavanagh, Kiera - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 20. Kenny, Abby - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 21. Kenny, Brooklyn - Female 02
      #11 Girls 2130 Meter Run                NT             10/7/2017 12:00 PM
 22. Mulcahy, Matilda - Female 05
      #7 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:00 AM
 23. O'Brien, Daniel - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 24. O'Brien, Rachel - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 25. O'Leary, Isabella - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 26. Perdunn, Logan - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 27. Power, Evan - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 28. Reddy, Landon - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 29. Rossiter, Mackenzie - Female 03
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
 30. Rossiter, Shyanne - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 31. Ryan, Claudia - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 32. Ryan, Jeremiah - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
 33. Ryan, Olivia - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 34. Ryan, Zachery - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 35. Walsh, Cameron - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 36. Walsh, Issac - Male 03
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
 37. Walsh, Kendall - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 38. Walsh, Nathaniel - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 
                         BCE - Beachy Cove Elementary                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Beresford, Julie - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  2. Power, Gina - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 
                        BJHS - Beaconsfield Jr High /sj                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Connors, Riley - Male 03
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  2. Decker, Dylan - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
  3. Murphy, Luke - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
  4. Pendergast, Chris - Male 04
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  5. Walsh, Grace - Female 03
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
 
                         BAES - Bishop Abraham El /sj                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Alktifan, Hureyeh - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  2. Alrajab, Sidra - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  3. Askar, Omar - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  4. Barrett, Hailey - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  5. Boland, Noah - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  6. Clark, Logan - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  7. Defoort, Kiera - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  8. Dodd, Sarah - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  9. Elmheimed, Afraa - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 10. Elmheimed, Oumaymaa - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 11. Gebrelibanos, Feruz - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 12. Hiddo, Donia - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 13. Hutchings, Memphis - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 14. Kennedy, Nicholas - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 15. Nahat, Marwa - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 16. Rees, Dominic - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 17. Tohme, Sleiman - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 18. Westcott, Melanie - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 19. Yahia, Mustafa - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 
                              BFSJ - Bishop Feild                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Andrews-Power, Isaac - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  2. Baillie, Jasper - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  3. Baillie, Palmer - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  4. Best, Hannah - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  5. Facey, Noah - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  6. Flynn, Michael - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  7. Flynn, Robin - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  8. Kennedy, Ewan - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  9. Kerrivan, Haley - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 10. Lewis, Jack - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 11. McKeown, Maia - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 12. Monaghan, Tadhg - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 13. Moyes-Vaandering, Gabriel - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 14. O'Brien, Kiran - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 15. Oliver, Rilynne - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 16. Steeves, Claudia - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 17. Taylor, Mary - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 18. Walsh, Sophie - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 19. Whalen, Isaac - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 
                        BRJH - Brother Rice Junior High                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Castro, Jazmin - Female 05
      #7 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:00 AM
  2. Chipman, Julia - Female 04
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
  3. Dodd, Maria - Female 05
      #7 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:00 AM
  4. Gardner, Eric - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
  5. Pelley, Stephanie - Female 05
      #7 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:00 AM
 
                           CARA - Carbonear Academy                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Durnford, Meleah - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  2. Durnford, Rylon - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
 
                             CBSE - Cbs Elementary                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Andrews, Brody - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  2. Bungay, Natalya - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  3. Clarke, Liam - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  4. Dawe, Ella - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  5. Dobbin, Kyle - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  6. Goulding, Levon - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  7. Gushue, Mackenzie - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  8. Holwell, Kylee - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  9. Macleod, Ryan - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 10. Matthews, Corey - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 11. Sheppard, Madison - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 12. Stanford, Tyler - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 13. Synyard, Grace - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 14. Wall, Landon - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 15. Waye, Simon - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 
                        CHES - Cowan Heights Elementary                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Nash, Elizsbeth - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 
                       DCJA - Donald C. Jamieson Academy                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Strang, Reagan - Female 05
      #7 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:00 AM
 
                         EDGV - École des Grands-Vents                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brake, Adrien - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  2. Dehane, Chaouki - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  3. Devillers, Enora - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  4. Gagnon, Justin - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  5. Larouche, Breagh - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  6. Madore, Jacob - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  7. Snow, Keagan - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  8. Stone, Henry - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 
                     EISJ - École intermédiaire et seconda                     
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Lawlor, Brady - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
 
                     EPES - Elizabeth Park Elementary Scho                     
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Boland, Nathan - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  2. Bromley, Sara - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  3. Careen, Riley - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  4. Critch, Alexa - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  5. Fillier, Colin - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  6. Hodder, Claire - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  7. Laundry, Kamilah - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  8. Matchem, Brooke - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  9. Moore, Kianna - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 10. O'Brien, Ava - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 11. Parsons, Cole - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 12. Perrot, Luc - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 
                       FRJH - Frank Roberts Junior High                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dooley, Kyle - Male 04
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  2. Hunt, William - Male 03
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  3. Powell, Daniel - Male 04
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
 
                           GLAC - Glovertown Academy                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Simpson, Jenni - Female 04
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
 
                          GONZ - Gonzaga High School                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bonia, Caitriona - Female 00
      #11 Girls 2130 Meter Run                NT             10/7/2017 12:00 PM
  2. Chafe, Cameron - Male 01
      #12 Boys 2130 Meter Run C               NT             10/7/2017 12:15 PM
  3. Clarke, Jake - Male 01
      #12 Boys 2130 Meter Run C               NT             10/7/2017 12:15 PM
  4. Meadus, Trinity - Female 01
      #11 Girls 2130 Meter Run                NT             10/7/2017 12:00 PM
  5. Pomeroy, Molly - Female 02
      #11 Girls 2130 Meter Run                NT             10/7/2017 12:00 PM
 
                           GELM - Goulds Elementary                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Sinnott, Emily - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  2. Wall, Callie - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 
                          HAZE - Hazelwood Elementary                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Higdon, Lucas - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  2. Knight, Andy - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  3. Pendergast, Rebecca - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  4. Sherriffs, Kate - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  5. Spurrell, Grace - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 
                        HCEH - Holy Cross El / Holyrood                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Barron, Chloe - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  2. Boland, Ty - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  3. Brown, Lily - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  4. Costello, Olivia - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  5. Dalton, Franky - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  6. Dalton, Reagan - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  7. Fry, Caleb - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  8. Ghaney, Casey - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  9. Ghaney, Sara - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 10. Hawco, Blake - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 11. Hawco, Jeanne - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 12. Hickey, Gussie - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 13. Hickey, Kellyann - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 14. Hickey-Nugent, Tristan - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 15. Hunt, Caitlin - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 16. Hunt, Natalie - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 17. Kennedy, James - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 18. Lewis, Alistair - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 19. McCarthy, Daniel - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 20. McGie, Alex - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 21. McGrath, Zachary - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 22. Parker, Hepditch - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 23. Quinlan, Peter - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 24. Scott, Jack - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 25. Simpson, Sarah - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 26. Stanford, Daniel - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 27. Strapp, Gerald - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 
                        HFAM - Holy Family School /par                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Carey, Nate - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  2. Doody, Claire - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  3. Downey, Liam - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  4. Fudge-Bremner, Lily - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  5. Hearn, Austin - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  6. Sheppard, Marie - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  7. Smith, Jayden - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  8. Tucker, Nakkita - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  9. Welshman, Cole - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 10. Williams, Beau - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 
                         HHHS - Holy Heart High School                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Aylward, Fintan - Male 01
      #12 Boys 2130 Meter Run C               NT             10/7/2017 12:15 PM
  2. Browne, Ian - Male 00
      #12 Boys 2130 Meter Run C               NT             10/7/2017 12:15 PM
  3. Hayward, Jeffrey - Male 02
      #12 Boys 2130 Meter Run C               NT             10/7/2017 12:15 PM
  4. Healey, Annika - Female 02
      #11 Girls 2130 Meter Run                NT             10/7/2017 12:00 PM
  5. Muzychka, Tomas - Male 02
      #12 Boys 2130 Meter Run C               NT             10/7/2017 12:15 PM
  6. Rossiter, Andrew - Male 03
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  7. Sizov, Maxim - Male 01
      #12 Boys 2130 Meter Run C               NT             10/7/2017 12:15 PM
 
                         HSHS - Holy Spirit Hs/Manuels                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Moulton, Levi - Male 00
      #12 Boys 2130 Meter Run C               NT             10/7/2017 12:15 PM
 
                       HTEL - Holy Trinity Elem /torbay                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brown, Adelia - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  2. Caines, Matthew - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  3. Dooley, Rachel - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  4. Furlong, Paige - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  5. Gosse, Amelia - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  6. Green, Owen - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  7. Hedderson, Brooke - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  8. Hynes, Keira - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  9. Mercer-White, Deacon - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 10. Oliver, Ireland - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 11. Pop, Olivia - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 12. Ruiz, Iliana - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 13. Slaney, Sophie - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 14. Snow, Kate - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 15. Taylor, Cole - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 16. Wells, Samuel - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 17. White, Hannah - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 
                        HTHS - Holy Trinity HS /torbay                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Blackmore, Hannah - Female 03
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
  2. Cole, Will - Male 03
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  3. Howse, Isaac - Male 04
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  4. Summers, Charlie - Female 03
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
 
                        ICPS - Immaculate Conc. S /coll                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Connors, Madison - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  2. Curran, Presley - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  3. Kavanagh-Penney, Liam - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  4. Kavanagh-Penney, Seamus - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  5. Wall, Ethan - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  6. Wall, Jessica - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 
                       JRIN - Juniper Ridge Intermediate                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ackerman, Drew - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  2. Barbeau, Charlotte - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  3. Barbeau, Ethan - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  4. Barbeau, Isaac - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
  5. Blackmore, Cassandra - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  6. Bussey, Nicola - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  7. Carpenter, Benjamin - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  8. Codner, Nicholas K - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  9. Connell, Madelyn - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 10. Conway, Quinn - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 11. Fleming, Nora - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 12. Fleming, Peyton - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 13. Fortune, Eric - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
 14. Fowler, Katie - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 15. Gale-Muise, Anna - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 16. Gale-Muise, George - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 17. Gosse, Ava - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 18. Green, Jessica - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 19. Green, Sean - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 20. Gruchy, Sarah - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 21. Hann, Alyssa - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 22. Hillier, Maria - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 23. Howse, Joel - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 24. Johns, Sarah - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 25. Jones, Meredith - Female 05
      #7 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:00 AM
 26. Manor, Riley - Female 05
      #7 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:00 AM
 27. Manor, Sadie - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 28. Marsh, Carly - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 29. Martin, Eve - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 30. McInally, Hannah - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 31. McQueen, Sarah - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 32. Morey, Elizabeth - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 33. Noseworthy, Emma - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 34. O?brien, Patrick - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 35. Parsons, Brady - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 36. Peckham, Kellyanne - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 37. Peckham, Lauralee - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 38. Penney, Samuel - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 39. Ryan, Emerson - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 40. Vaters, Kyleigh - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 41. Whitty, Sydney-Jane - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 42. Woods, Natalie - Female 05
      #7 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:00 AM
 43. Yetman, Riley - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 
                      LIS - Lakecrest Independent School                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Chafe, Helena - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  2. Gottliebsen, Jasper - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  3. Lambe, Jacob - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  4. Lundrigan, Anna - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  5. Smith, Ellen - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  6. Smith, Rory - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  7. Youden, Clare - Female 03
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
 
                            LARK - Larkhall Academy                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Barnes, Leyton - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  2. Yang, Julia - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 
                       MDEL - Macdonald Drive Elementary                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Angelova, Emma - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  2. Avery, Nolan - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  3. Bourgeois, Zach - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  4. Budgell, Gabrielle - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  5. Howell, Lily - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  6. Irumva, Thieiry - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  7. Mackay, Elizabeth - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  8. Martin, Connor - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  9. Matthews, Ben - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 10. Matthews, Gavin - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 11. Morgans, John - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 12. North, Chloe - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 13. Paul, Grant - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 14. Porter, Avery - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 15. Quinlan, Leah - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 16. Reid, Sarah - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 17. Tucker, Kyle - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 18. Walsh, Declan - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 
                        MDJH - MacDonald Drive Jr H /sj                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bishop, Rachel - Female 03
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
  2. Lee, Milo - Male 03
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  3. Lee, Oliver - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
 
                         MQPE - Mary Queen of Peace/SJ                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Adams, Grace - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  2. Barrett, Owen - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  3. Bourne, Myles - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  4. Butler, Matt - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  5. Caines, Daegan - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  6. Chislett, Lily - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  7. Clouston, Ellery - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  8. Cook, Norah - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  9. Coonan, Brayden - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 10. Drover, Courtney - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 11. Emberley, Isabella - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 12. Evans, Lucy - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 13. Foote-Croft, Ella - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 14. Fowler, Sophie - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 15. Gillis, Jessica - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 16. Kavanagh, Matthew - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 17. Keeping, Sarah - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 18. Kirby, Scott - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 19. Kirkland, Aiden - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 20. Kirkland, Daniel - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 21. Law, Ayden - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 22. Leblanc, Sawyer - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 23. Li, Joanna - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 24. MacDonald, Noah - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 25. McNeil, Jenna - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 26. Mosey, Alicia - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 27. Pepe, Andrea - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 28. Pittman, Mark - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 29. Quigley, Sarah - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 30. Roche, Keegan - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 31. Rogers, Kate - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 32. Saunders, Anna - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 33. Saunders, Maggie - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 34. Scott, Anna - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 35. Simmons, Claire - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 36. Smart, Heather - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 37. Sullivan, Clara - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 38. Thomas, Daniel - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 39. Winsor, Thomas - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 40. Yetman, Clara - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 
                      MQW - Mary Queen of the World Elem                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Abbott, Courtney - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  2. Abbott, Matthew - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  3. Barry, Ethan - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  4. Cashin, Anna - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  5. Roche, Nora - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  6. Turner, Madison - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 
                             MORA - Morris Academy                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bridger, Kyle - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  2. Hoddinott, Thomas - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  3. Orbasli, Kerim - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  4. Pope, Lilly - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 
                        MPIN - Mount Pearl Intermediate                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Johnson, Emberley - Female 04
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
  2. Parrott, Adam - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
 
                        MPSH - Mount Pearl Senior High                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Cox, Christopher - Male 03
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  2. Ledevehat, Shae - Female 01
      #11 Girls 2130 Meter Run                NT             10/7/2017 12:00 PM
 
                         NEWE - Newtown Elementary /mp                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Andrews, Baileigh - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  2. Angelopoulos, Kate - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  3. Angelopoulos, Sophie - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  4. Bramwell, Luke - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  5. Edney, Erin - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  6. Emberley, Nason - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  7. Etheridge, Grant - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  8. Gibbons, Kate - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  9. Hickey, Cole - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 10. Langdon, Riley - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 11. Lawlor, Brody - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 12. Lawrence, Jenna - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 13. Lawrence, Olivia - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 14. Murphy, Amy - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 15. Nolan, Emma - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 16. Peddle, Grace - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 17. Peddle, Isaac - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 18. Penney, Nathan - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 19. Silver, Avery - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 20. Sullivan, Casey - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 21. Trowbridge, Cameron - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 22. Tuff, Victoria - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 
                        OPEP - Octagon Pond Elementary                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartlett, Nathan - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  2. Caines, Drew - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  3. Crane, Keegan - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  4. Crawley, Mark - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  5. Fitzpatrick, Gemma - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  6. Fitzpatrick, Sofia - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  7. Foss, Kamden - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  8. Haggerty, William - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  9. Rumbolt, Ross - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 10. Samson, Jack - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 11. Skinner, Adrian - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 12. Yetman, Connor - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 
                          ODHS - O'Donel High School                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Chislett, Michael - Male 01
      #12 Boys 2130 Meter Run C               NT             10/7/2017 12:15 PM
 
                           PES - Paradise Elementary                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bastow, Matthew - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  2. Coady, Isaac - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  3. Earle, Rachel - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  4. Hancock, Isaac - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  5. Lane, William - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  6. MacDonald, Abby - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  7. McCarthy, Jack - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  8. Murphy, Katelyn - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  9. Pinsent, Jeffrey - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 10. Rideout Hampton, Nathaniel - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 11. Rose, Jorja - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 12. Traverse, Ella - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 
                     PCSF - Portugal Cove - St. Philip's I                     
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Avery, Ben - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  2. Avery, Thomas - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
  3. Hall, Jessica - Female 04
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
  4. Hedd, Cameron - Male 04
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  5. Power, Ellie - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 
                     RRES - Rennie's River Elementary Scho                     
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bassler, Julia - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  2. Clarke, Madeleine - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  3. Coady, Siena - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  4. Connors, Maria - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  5. Connors, Sarah - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  6. Flanagan, Declan - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  7. Hamlyn, Benjamin - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  8. Kadir, Naima - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  9. Kerr, Eva - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 10. Noseworthy, Anna Claire - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 11. Santander, Ignacio - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 12. Verbiski, Jewel - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 13. Walsh, Kate - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 14. Warren, Adrian - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 15. Yadav, Anshuman - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 
                         RESJ - Roncalli Elementry/SJ                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Coady, Kylee - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  2. Cousins, Erin - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  3. Dominey, Abigail - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  4. Dominey, Brooklyn - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  5. Edmunds, Claire - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  6. Finn, Leah - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  7. Goldsworthy, Kate - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  8. House, Lauren - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  9. Martin, Jaxon - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 10. O'Neill, Sophie - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 11. Pearce, Nate - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 12. Reelis, Daniel - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 13. Scott, Ella - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 14. Short, Austin - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 15. Short, Jasper - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 16. Shugarue, Emily - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 17. Smith, Leah - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 18. Stuckless, Sara - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 19. Wall, Lucas - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 20. Woodland, Sarah - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 
                       SAAC - St. Anne's Academy /dunvil                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Healey, Kenedi - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  2. Hussey, Zachary - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  3. King, Jeffrey - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  4. Lambe, Ava - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  5. McGrath, Sarah - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  6. O'Keefe, Hailee - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  7. Pomroy, Paige - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  8. Walsh, Owen - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  9. Webber, Matthew - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 
                     SABI - St. Augustine's Elementary Sch                     
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bennett, Haley - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  2. Bickford, Brandon - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  3. Bursey, Keison - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  4. Carroll, Katie - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  5. Clarke, Jorja - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  6. Clarke, Marissa - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  7. Cobb, Cameron - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  8. Dasilva, Gabriella - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  9. Deering, Jonathan - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 10. Doyle, Chloe - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 11. Gear, Alexis - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 12. Gear, Kameron - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 13. Kitchen, Brooklyn - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 14. Lahey, Shianna - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 15. MacKenzie, Elliot - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 16. Noseworthy, Alan - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 17. Ricketts, Melissa - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 18. Taplin, Hunter - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 19. Tremblett, Brianna - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 20. Wallace, Mikayla - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 21. Yetman, Cassie - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 
                        SBEL - St. Bernard's Elementary                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Andrews, Devon - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  2. Andrews, Nicole - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  3. Chafe, Cameron - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  4. Dalton, Kate - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  5. Doyle, Seamus - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  6. Harte, Sophie - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  7. Kenny, Charlotte - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  8. Kenny, Stacey-Lynn - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  9. McEvoy, Eve - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 10. McEvoy, Lily - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 11. Melvin, Brooklyn - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 12. Mullowney, Abby - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 13. Murphy, Sarah - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 14. O'Driscoll, Jane - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 15. O'Driscoll, Thomas - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 16. Petten, Owen - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 17. Power, Kelton - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 18. Sharpe, Madeline - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 19. Swain, Brooke - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 20. Tobin-Chaytor, Alexis - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 21. Tuff, Rachael - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 22. White-Cann, Adara - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 
                        SBC - St. Bonaventure's College                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Miller, Ashlyn - Female 03
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
  2. Miller, Breelyn - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  3. Miller, Cullen - Male 00
      #12 Boys 2130 Meter Run C               NT             10/7/2017 12:15 PM
  4. Pearcey, Andrew - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  5. Seymour, Avajane - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  6. Shannahan, Simon - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 
                          SESK - St. Edward's School                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dooley, Evan - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 
                         SFIN - St. Francis Int School                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Butler, Brandon - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  2. Butler, Jonathan - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
  3. Snow, Ryan - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 
                         SFOA - St. Francis of Assisi                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bickford, Billy - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  2. Boland, Cameron - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  3. Cadigan, Joshua - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  4. Coady, Leo - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  5. Davis, Jack - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  6. Kinsella, Julia - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  7. Lye, Jacob - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  8. Martyn, Freya - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  9. Martyn, Hanz - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 10. Michelin Lambe, Georgia - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 11. Mouland, Ryan - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 12. Murphy, Alexander - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 13. Noseworthy, Ben - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 14. Nurse, Katherine - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 15. Orsborn, Hannah - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 16. Rose, Gavin - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 17. Rose, Liam - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 18. Saldanha, Teddy - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 19. Smith, Matthew - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 20. Somerton, Evan - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 21. Waterman, Andrew - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 22. Woodman, Liam - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 
                       SGES - St. George's El. /manuels                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Eason, Jack - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  2. Hallingham, Zealya - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  3. Hart, Addison - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  4. Hillier, Sarah - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  5. Oake, Brayden - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  6. Powell, Marcus - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  7. Rowsell, Ayden - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  8. Stokes, Noah - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 
                        SKHS - St. Kevin's H S /goulds                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bidgood, William - Male 03
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  2. Hennessey, Liam - Male 03
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
 
                      SKJH - St. Kevin's Jr High /goulds                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Clarke, Connor - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  2. Dinn, Mitchell - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  3. Hennessey, Aaron - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  4. Howlett, Colby - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  5. Skanes, Kyle - Male 04
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  6. Skanes, Tyler - Male 04
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
 
                       SMES - St. Mary's Elementary /sj                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Beattie, Hannah - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  2. Coffin, Emma - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  3. Dunn, Meridith - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  4. Fowler, Ava - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  5. Francis, Nadya - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  6. Lake, Jack - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  7. Lake, Maren - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  8. Long, Michael - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  9. Maceachern, Molly - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 10. Mackay, Gwen - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 11. Marsh, Andrew - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 12. McIsaac, Sam - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 13. Mills, Harrison - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 14. Murphy, Emily - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 15. Penney, Ally - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 16. Sweeney, Cian - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 17. Swift, Jane - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 18. Whelan, Bianna - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 
                           SMEL - St. Matthew's Elem                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brazil, Dakota - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  2. Cleary, Alexander - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  3. Coaker, Erika - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  4. Coaker, Joshua - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  5. Collins, Jack - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  6. Corro, Samantha - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  7. Davis-Tucker, Alyssa - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  8. Fancey, Claire - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  9. Fancey, Olivia - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 10. Finn, Cody - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 11. Finn, Connor - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 12. Goodland, Maria - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 13. Goodland, Samuel - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 14. Hammond, Abigail - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 15. Healy, Molly - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 16. Hiscock, Jirah - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 17. Johnson, Austin - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 18. Jones, Zachary - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 19. McVean, Leah - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 20. Moore, James - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 21. Murphy, Lacey - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 22. Murrin, David - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
 23. Parrell, Keira - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 24. Pendergast, Darby - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 25. Power, Hannah - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 26. Purchase, John - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 27. Woodford, William - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 28. Zahralyn, Waffa - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
 
                     SPJH - St. Paul's Junior High School                      
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Coady, Sarah - Female 05
      #7 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:00 AM
  2. Dawe, Mason - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
  3. Gibbons, Reagan - Female 04
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
  4. Hu, Annie - Female 05
      #7 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:00 AM
  5. Hu, Jenna - Female 05
      #7 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:00 AM
  6. Noseworthy, Clare - Female 04
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
  7. Pepe, Matteo - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
  8. Reid, Aaron - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
 
                       SPJM - St. Peter's Junior High/MP                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bavis, Liam - Male 03
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  2. Coffey, Zack - Male 03
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  3. Corbett, Alex - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
  4. Corbett, Russell - Male 03
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  5. Dalton, Jayson - Male 04
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  6. Edney, Matthew - Male 04
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  7. Edwards, Cameron - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
  8. Edwards, Nathan - Male 03
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  9. Fahey, Alexander - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
 10. Hawco, Jacob - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM
 11. Hawco, Kaitlin - Female 03
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
 12. Somerton, Catherine - Female 04
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
 13. Sullivan, Jack - Male 04
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
 14. Taylor, Kyle - Male 03
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
 15. Tulk, Victoria - Female 04
      #9 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:30 AM
 
                         STSS - St. Teresa's School/SJ                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Chipman, Kara - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  2. Devereaux, Henry - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  3. Elkurtehi, Mohamed - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  4. Ezekiel, Benjamin - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  5. Gardner, Katelyn - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  6. Janes, David - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  7. Maurice, Lydia - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  8. Moffett, Guinevere - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
  9. Parsons, Kendra - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 10. Upshall, Emma - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 11. Whalen, Austin - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
 
                        UGES - Upper Gullies Elementary                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Butler, Gavin - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  2. Butler, Tyra - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
 
                           VANE - Vanier Elementary                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bienkowski, Thomas - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
  2. Byrne, Lillian - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  3. Carnell, Una - Female 07
      #3 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:00 AM
  4. Clarke, Ethan - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
  5. Collins, Dashiell - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  6. Duffett, Ella - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  7. Kaposy, Elizabeth - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  8. Masek, Adam - Male 08
      #2 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017  9:45 AM
  9. Mate, Lucas - Male 07
      #4 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:15 AM
 10. Penney, Abigail - Female 08
      #1 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017  9:30 AM
 11. Stoodley, Ashton - Male 06
      #6 Boys 1130 Meter Run CC               NT             10/7/2017 10:45 AM
 
                         VNJH - Villanova Junior High                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Avery, Sam - Male 04
      #10 Boys 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:45 AM
  2. Hudson, Juliette - Female 05
      #7 Girls 1630 Meter Run C               NT             10/7/2017 11:00 AM
  3. Lawrence-Pond, Keaira - Female 06
      #5 Girls 1130 Meter Run C               NT             10/7/2017 10:30 AM
  4. Young, Zach - Male 05
      #8 Boys 1630 Meter Run CC               NT             10/7/2017 11:15 AM