School Entries

Entries last updated - Friday, October 04, 2019 @ 01:38pm
 
 
                           AACA - Admiral's Academy                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Haye, Cameron - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  2. Pendergast, Karla - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  3. Synyard, Emma - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  4. Synyard, Grace - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 
                        BSC - Baltimore School Complex                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Aspell, Avry - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  2. Boland, Alexander - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  3. Boland, Avianna - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  4. Boland, Chase - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  5. Boland, Jayden - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  6. Brazil, Preston - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  7. Brophy, Logan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  8. Chidley, Peyton - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  9. Coady, Lauren - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 10. Crocker, Lorisa - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 11. Doyle, Connor - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 12. Doyle, Gracie - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
 13. Gibson, Ava - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 14. Jordan, Brooklyn - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 15. Kavanagh, Emily - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 16. O'Brien, Allie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 17. O'Brien, Daniel - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
 18. O'Leary, Isabella - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
 19. Perdunn, Logan - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 20. Power, Evan - Male 06
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
 21. Reddy, Janna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 22. Selemani, Asha - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 23. Summers, Landen - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 24. Walsh, Cameron - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 25. Walsh, Issac - Male 03
      #12 Boys 2130 Meter Run CC Born in 2002               NT         
 
                         BCE - Beachy Cove Elementary                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Abbott, Annabella - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  2. Andersen, Astrid - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  3. Nolan, Sam - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 
                        BJHS - Beaconsfield Jr High /sj                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bouzane, Kailey - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  2. Bouzane, Kiana - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  3. Brazil, Dakota - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  4. Mack, David - Male 06
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  5. Mack, Grace - Female 05
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  6. Parrell, Keira - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  7. Pendergast, Rebecca - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  8. Williams, Kate - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
 
                         BAES - Bishop Abraham El /sj                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Alkholi, Firas - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  2. Auchinleck-Benoit, Wally - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  3. Aylward, Rebecca - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  4. Chipman, Jason - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  5. Collins, Kimberley - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  6. Croft, Jasmine - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  7. Dodd, Sarah - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  8. Elmheimed, Afraa - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  9. Elmheimed, Doha - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 10. Guy, Tori - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 11. Hiddo, Nawras - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 12. Hutchings, Alyssa Jane - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 13. Jones, Lynkin - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 14. Kennedy, Kya - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 15. Locke, Logan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 16. Nahat, Marwa - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 17. Nahat, Mona - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 18. Pierce, Ethan - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 19. Tohme, Mahmoud - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 20. Vickers, Emma - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 21. Walsh, Georgia - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 22. Wickham, Nyaysha - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 23. Wright, Amoy - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 
                              BFSJ - Bishop Feild                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Aubrey-Bassler, Charlotte - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  2. Barrett, Solomon - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  3. Cavanagh, Fiona - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  4. Coady, Jack - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  5. Collins, Liam - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  6. Courtney, Ayla - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  7. Fortune, Olive - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  8. Noseworthy, Andie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  9. Organ, Ian - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 10. Parmiter, George - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 11. Reimer, Kate - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 12. Stewart, Toby - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 13. Watt, Gabe - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 14. Whalen, Isaac - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 
                     BRSI - Brookside Intermediate (Portug                     
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Avery, Benjamin - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
  2. Avery, Thomas - Male 05
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  3. Garreffa, Alexandra - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  4. Myrick, Emily - Female 05
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  5. Power, Gina - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  6. Webb, Oliver - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 
                     BRJH - Brother Rice Junior High - Cel                     
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Chisholm, Flora - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  2. Dodd, Maria - Female 05
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  3. O'Brien, Kiran - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  4. Oliver, Rilynne - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  5. Palmer, Paige - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  6. Pelley, Stephanie - Female 05
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  7. Taylor, Mary - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
 
                      CSFE - Cape St. Francis Elementary                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Butt, Brooklyn - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  2. Colbourne, Noah - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  3. Doody, Mckenna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  4. Farrell, Nathan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  5. Power, Quinn - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  6. Scott, Sophie - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  7. Squires, Elise - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  8. Tizzard, Alexandria - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  9. Vaters, Gracie - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 10. Williams, Mackenzie - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 
                           CARA - Carbonear Academy                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Barrette, Myriam - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  2. Barrette, Philippe - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
  3. Dusablon, Blake - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  4. Dusablon, Marissa - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  5. Jenkins, Tristan - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  6. Piercey, Katelyn - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  7. Smith, Sheldon - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
  8. Stone, Matthew - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
 
                          CCCA - Carbonear Collegiate                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Young, Sara - Female 04
      #11 Girls 2130 Meter Run CC Born in 200               NT         
 
                        CHES - Cowan Heights Elementary                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Barrett, Max - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  2. Benson, Aidan - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  3. Bridon-Bridle, Fergus - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  4. Burke, Alexander - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  5. Burke-Owens, Benson - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  6. Drake, Brayden - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  7. Fitzgerald, Brooklyn - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  8. Harvey, Max - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  9. Hickey, Freddie - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 10. Howard, Kate - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 11. Hoyles, Aiden - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
 12. Hudson, Ryder - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 13. Jacobs, Lilly - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 14. Jacobs, Peter - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
 15. Johnson, Jenna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 16. Kane, Michael - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 17. Kkeley, Carter - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 18. McDonald, Adam - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 19. McFadyen, Myles - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 20. Ransome, Jesse - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 21. Sharpe, Jorja - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 22. Stack, Mattie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 23. Taylor, Megan - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 24. Taylor, Noah - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
 25. Tobin, James - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 26. Veitch, Liam - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 
                         EDGV - École des Grands-Vents                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Abrard, Benjamin - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  2. Abrard, Nicolas - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  3. Brake, Emmeline Feiga Joyce - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  4. Campbell, Alexandra - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  5. Dehane, Sofiane - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  6. Gervais, Clemence - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  7. Juhel-Morin, Sacha - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  8. MacDonald, Alexis - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  9. Richard, Kasem - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 10. Saady, Aya - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 11. Theriault, Rhéanne - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 12. Thoms, Anna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 13. Yoga, Aaliyah - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
 14. Yoga, Adrielle - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 
                          ERDN - École Rocher-du-Nord                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Edinger, Jasper - Male 02
      #12 Boys 2130 Meter Run CC Born in 2002               NT         
  2. Edinger, Kieran - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
  3. Farrell, Jacob - Male 06
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  4. Flynn, Gabe - Male 05
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
 
                     EPES - Elizabeth Park Elementary Scho                     
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Anthony, Sarah - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  2. Ball, Aaron - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  3. Bath, Cameron - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  4. Bath, Grayden - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  5. Bolt, Kali - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  6. Brenton, Callie - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  7. Bromley, Samuel - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  8. Brown, Julia - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  9. Burke, Riley - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 10. Careen, Riley - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 11. Chard, Hailey - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 12. Chaulk, Lucas - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 13. Clarke, Chloe - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 14. Coffin, Jacob - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 15. Coffin, Nicholas - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 16. Connors, Hilary - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 17. Cooper, Roan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 18. Doucett, Jaicie-Lyne - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 19. Doyle, Cael - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 20. Dunphy, Ian - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 21. English, Ava - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 22. Freake, Connor - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 23. Harris, Benjamin - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 24. Harris, Gabrielle - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 25. Hawkins, Daniel - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 26. Hurley, Mckenna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 27. Ilarde, Shannel - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 28. Kendell, Emily - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 29. King, Olivia - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 30. Knight, Gabriella - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 31. Lambert, Richard - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 32. Lynch, Cohen - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 33. Mathieson, Katie - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 34. McGrath, Ava - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 35. Mercer, Andrew - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 36. Moore, Karson - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 37. Murphy, Annie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 38. Neville, Madelynn - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 39. O'Reilly, Cameron - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 40. Pardy, Joaquin - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 41. Paul, Marcus - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 42. Porter, Noah - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 43. Powers, Bridget - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 44. Randell, Brayden - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 45. Schaefer, Liam - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 46. Smallwood, Megan - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 47. Sparkes, Liam - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 48. Thompson, Liam - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 49. Vere-Holloway, Grady - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 50. Voisey, Ethan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 51. Waddleton, Sophia - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 52. Walsh, Lexi - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 53. Whelan, Benjamin - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 54. White, Chloe - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 55. Winsor, Cooper - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 
                          GONZ - Gonzaga High School                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Carew, Maggie - Female 04
      #11 Girls 2130 Meter Run CC Born in 200               NT         
  2. Critch, Jacob - Male 04
      #12 Boys 2130 Meter Run CC Born in 2002               NT         
  3. Islam, Ayman - Male 03
      #12 Boys 2130 Meter Run CC Born in 2002               NT         
  4. Kingsley, Alex - Male 03
      #12 Boys 2130 Meter Run CC Born in 2002               NT         
  5. Kosanam, Ashok - Male 03
      #12 Boys 2130 Meter Run CC Born in 2002               NT         
  6. Lee, Milo - Male 03
      #12 Boys 2130 Meter Run CC Born in 2002               NT         
  7. Mate, Gabriella - Female 03
      #11 Girls 2130 Meter Run CC Born in 200               NT         
  8. Piercey, Noah - Male 03
      #12 Boys 2130 Meter Run CC Born in 2002               NT         
  9. Sandlos, William - Male 04
      #12 Boys 2130 Meter Run CC Born in 2002               NT         
 10. Strand, Tadhg - Male 03
      #12 Boys 2130 Meter Run CC Born in 2002               NT         
 
                           GELM - Goulds Elementary                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bulger, Emily - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  2. Crane, Kaileigh - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  3. Fitzgerald, James - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  4. Hanlon, Jane - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  5. Howlett, Dominic - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  6. Kieley, Chloe - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  7. Lee, Mason - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  8. Molloy, Bradley - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  9. Murphy, Grayson - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 10. Walsh, Cooper - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 11. Winsor, William - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 
                          HAZE - Hazelwood Elementary                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Coffey, Jacob - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  2. Fowler, Leah - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  3. Gushue, Ella - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  4. Hartley-Way, Amelia - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  5. Hayes-Gosse, Chloe - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 
                        HCEH - Holy Cross El / Holyrood                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ackerman, Bradley - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  2. Boland, Ty - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  3. Campbell, Camren - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  4. Carew, Brayden - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  5. Clouston, Sarah - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  6. Dalton, Avery - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  7. Dalton, Joseph - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  8. Fewer, Peyton - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  9. Ghaney, Casey - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 10. Hickey, Gussie - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 11. Hunt, Anna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 12. Hunt, Natalie - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 13. Kelly, Abbygail - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 14. Kennedy, James - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 15. Lane, Sam - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 16. Lewis, Ryder - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 17. Paul, Natalie - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 18. Quilty, Tristen - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 19. Rowe, Keegan - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 20. Ryan, Landon - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 21. Ryan, Nola - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 22. Strapp, Claire - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 23. Strapp, Evelyn - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 24. Strapp, Gerald - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 25. Winsor, Aiden - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 
                        HFAM - Holy Family School /par                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Baker, Amelia - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  2. Batt, Hailey - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  3. Bishop, Nate - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  4. Brake, Kaitlin - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  5. Brake, Philip - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  6. Clancey, Christopher - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  7. Corcoran, Porter - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  8. Crann, Caden - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  9. Curtis, Sierra - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 10. Greene, Rory - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 11. Greene, Zachary - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 12. Hickey, Dylan - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 13. Hickey, Riley - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 14. Hollett, Noah - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 15. McCarthy, Brianna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 16. Murphy, Jaden - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 17. Murphy, Kiley - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 18. Murphy, Perry - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 19. Murphy, Rayna - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 20. Pierce, Heather - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 21. Poisson, Ryder - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 22. Power, Ben - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 23. Reynolds, Lily - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 24. Ryan, Luke - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 25. Slaney, Ryder - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 26. Smith, Tyler - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 27. Stratton, Jordyn - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 28. Tapper, Mylee - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 29. Welshman, Cole - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 30. Whiffen, Alexander - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 31. Whyte, Alicia - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 32. Williams, Cate - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 33. Williams, Sophia - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 34. Winsor, Henry - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 
                         HHHS - Holy Heart High School                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Chipman, Julia - Female 04
      #11 Girls 2130 Meter Run CC Born in 200               NT         
  2. Chislett, Alex - Male 04
      #12 Boys 2130 Meter Run CC Born in 2002               NT         
  3. Gaetz, Roughan - Male 04
      #12 Boys 2130 Meter Run CC Born in 2002               NT         
  4. Healey, Annika - Female 02
      #11 Girls 2130 Meter Run CC Born in 200               NT         
  5. Muzychka, Tomas - Male 02
      #12 Boys 2130 Meter Run CC Born in 2002               NT         
  6. Pace, Abby - Female 02
      #11 Girls 2130 Meter Run CC Born in 200               NT         
 
                         HSHS - Holy Spirit Hs/Manuels                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Hemeon-Gill, Carter - Male 03
      #12 Boys 2130 Meter Run CC Born in 2002               NT         
 
                       HTEL - Holy Trinity Elem /torbay                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Blackwood, Jane - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  2. Bourne, Isabella - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  3. Decker, Joel - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  4. Ellard, Grace - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  5. Fleming, Kaden - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  6. Foote, Anna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  7. Giles, Ciarra - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  8. Grandy, Jonah - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  9. Hall, Grayson - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 10. Harris, Lincoln - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 11. Hopkins, Noah - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 12. Keating, Kate - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 13. Lewis, Avery - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 14. Mitchell, Berkley - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 15. Peters, Ella - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 16. Turpin, Carter - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 17. Whalen, Allie - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 18. Whelan, Luke - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 
                        HTHS - Holy Trinity HS /torbay                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Edwards, Hayley - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  2. Fleming, Peyton - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
 
                       JRIN - Juniper Ridge Intermediate                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Barbeau, Charlotte - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  2. Burke, Sophie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  3. Burry, Addison - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  4. Conway, Mattie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  5. Crawley, Kaylee - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  6. Dooley, Rachel - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  7. Field, Cheyenne - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  8. Gibbons, Callie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  9. Gruchy, Sarah - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
 10. Harvey, Mitchell - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 11. Hynes, Keira - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 12. Kavanagh, Luke - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 13. Manning, Kallie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 14. Manor, Sadie - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
 15. Masters, Hannah - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 16. McInally, Hannah - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
 17. Miller, Breanna - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 18. Morey, Thomas - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 19. Mulley, Haleigh - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 20. Obrien, Susannah - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 21. Oliver, Kennedy - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 22. Parsons, Emma - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 23. Peddle, Hailey - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 24. Penney, Jonathan - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 25. Penney, Samuel - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
 26. Pilgrim, Nevaeh - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 27. Pop, Olivia - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 28. Purchase, Beth - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 29. Purchase, Sam - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 30. Reid, Brooklyn - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 31. Rodgers, Chloe - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 32. Rogers, Mya - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 33. Slaney, Sophie - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 34. Snow, Kate - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 35. Thomas-Mouland, Sarah - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 36. Tucker, Lily - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 37. Vaters, Kyleigh - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
 38. Whitty, Ryan - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 39. Winsor, Alexandria - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 40. Youden, Alex - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 41. Youden, Mark - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
 
                      LIS - Lakecrest Independent School                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Almutawa, Jassem - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  2. Hyde, Alexander - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
  3. Ings, Wesley - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  4. Keyte, Joshua - Male 05
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  5. Lambe, Jacob - Male 06
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  6. Lee, Katherine - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  7. Lopex, Noah - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  8. Ohson, Asha - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  9. Young, Ailee - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 
                            LARK - Larkhall Academy                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Chafe, Jennifer - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  2. Dunne, Sophie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  3. Hunt, Lauren - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  4. Hynes, Ella - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  5. Kheder, Hanane - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  6. King, Logan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  7. Ralph, Isla - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  8. Smith, Jorja - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  9. Spurrell, Melissa - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 10. Wells, Caroline - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 
                          LBJH - Learys Brook Jn High                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Al Falah, Amjad - Male 06
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  2. Batren, Kyra - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  3. Batten, Alexis - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  4. Del Angel Carreon, Aaron - Male 06
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  5. Druggett, Amber - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  6. Holwell, Olivia - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  7. Kahunga, Paris - Male 06
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  8. Muhammad Ali, Ali - Male 06
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  9. Nassif, Eidi - Male 06
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
 10. Rajab, Ammar - Male 06
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
 11. Ryan, Jorja - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
 12. Upward, Raya - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 13. White, Anna - Female 05
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
 
                       MDEL - Macdonald Drive Elementary                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Abusara, Yaman - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  2. Aslamutu, Sumaija - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  3. Boone, Austyn - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  4. Bourgeois, Zachary - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  5. Churchill, Avaiah - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  6. Collingwood, Henry - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  7. Fitzgerald, Alexander - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  8. Greene, Xavier - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  9. Griffiths, Ciara - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 10. Langdon, Rachael - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 11. McKenna, Ben - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 12. O`neill, Lyla - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 13. Pittman, Paige - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 14. Quinlan, Leah - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 15. Quinlan, Sara - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 16. Richardson, Alaxa - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 17. Tilley, Jack - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 18. Walsh, Declan - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 19. Wright, Lauren - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 
                        MDJH - MacDonald Drive Jr H /sj                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Flanagan, Declan - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
  2. Furlong, Braydon - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
  3. LeBlanc, Sawyer - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
  4. Murphy, Alex - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
 
                         MQPE - Mary Queen of Peace/SJ                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Arnold, Luke - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  2. Arnold, Molly-Lynn - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  3. Barr, Natalie - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  4. Bonnah, Alex - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  5. Bruce, Christian - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  6. Cavanagh, Liam - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  7. Collett, Maya - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  8. Coonan, Jackson - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  9. Doyle, Will - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 10. Drover, Courtney - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 11. Drover, Ryan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 12. Emberley, Isabella - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 13. Faragalli, Isabella - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 14. Foote-Croft, Norah - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 15. Foran, James - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 16. Goulart, Kenneth - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 17. Henry-Jeavons, Isaac - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 18. Hull, Jennifer - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 19. Jackson, Sophia - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 20. King, Owen - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 21. Lambe, Elliott - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 22. LeBlanc, Harlow - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 23. Lilly, Jane - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 24. Martin, Jack - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 25. McCarthy, Sarah - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 26. McNeil, Erika - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 27. McNeil, Jenna - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 28. Murrin, Isabella - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 29. Murrin, Michael - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 30. O'Callaghan, Calum - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 31. O'Leary, Grace - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 32. Pande, Sabina - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 33. Ryan, Allie - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 34. Ryan, James - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 35. Snow, Ella - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 36. Snow, Grace - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 37. Walsh, Anna - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 38. Wardle, Emily - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 39. Wardle, Jonathan - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 40. Winter, Henry - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 41. Yetman, Clara - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 42. Young, Maelie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 
                      MQW - Mary Queen of the World Elem                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Abbott, Matthew - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  2. Alalmajeed, Yara - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  3. Bazunu, Christabol - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  4. Bridger-Burden, Allie - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  5. Brown, Scotty - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  6. French, Sophia - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  7. Goodyear, Amber - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  8. Hogan, Peyton - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  9. Kenny, William - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 10. King, Sierra - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 11. Lafitte, Liam - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 12. Littlejohn, Jacob - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 13. Mason, Alexandra - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 14. Noseworthy, Katie - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 15. Roberts-Coombs, Summer - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 
                          MCHS - Mobile Central High                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Andrews, Devon - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
  2. Andrews, Nicole - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  3. Dalton, Kate - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  4. Hodder, Amber - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  5. McEvoy, Eve - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  6. McEvoy, Lily - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  7. Mullowney, Abby - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  8. Mullowney, Neela` - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  9. O'Driscoll, Jane - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 10. Power, Kelton - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
 
                             MORA - Morris Academy                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Holden, Jack - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  2. Lethbridge, Liam - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  3. Peddle, Avery - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 
                        MPIN - Mount Pearl Intermediate                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bromley, Sarah - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  2. Eddy-Tremblett, Luke - Male 06
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  3. Rideout Hampton, Nathaniel - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
 
                        MPSH - Mount Pearl Senior High                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Johnson, Emberley - Female 04
      #11 Girls 2130 Meter Run CC Born in 200               NT         
  2. Smith, Liam - Male 05
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
 
                         NEWE - Newtown Elementary /mp                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Abbott, Addison - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  2. Abbott, Grant - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  3. Andrews, Baileigh - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  4. Andrews, Paige - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  5. Angelopoulos, Colin - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  6. Angelopoulos, Kate - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  7. Angelopoulos, Sophie - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  8. Balan, Nate - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  9. Bennett, John - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 10. Brockerville, Paige - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 11. Browne, Jamison - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 12. Carew, Maggie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 13. Chan, Ben - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 14. Crane, Brooklyn - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 15. Cross, Leah - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 16. Dilny, Spencer - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 17. Dray, Xavier - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 18. Emberley, Nason - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 19. Fitzgerald, Grady - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 20. Gibbons, Claire - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 21. Gibbons, Kate - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 22. Hanlon, Logan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 23. Harnum, Payten - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 24. Healey, Abigail - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 25. Healey, Lily - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 26. Higgins, Maria - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 27. Hoskins, Lauren - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 28. Ivany, Malaya - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 29. Kedrosky, Eva - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 30. Kelly, Avery - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 31. Leslie, Ty - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 32. Locke, Chloe - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 33. Ludlow, Parker - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 34. Luff, Harrison - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 35. Martin, Laura - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 36. McCarthy, Paige - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 37. Molloy, Leah - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 38. Moores, Riley - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 39. Morrissey, Natalie - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 40. Mulrooney, Gavin - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 41. Murphy, Max - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 42. Noel, Jordan - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 43. Nolan, Emma - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 44. Norris, Lucas - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 45. Payne, Sarah - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 46. Peddle, Isaac - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 47. Pennell, Emily - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 48. Philpott, Aleah - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 49. Philpott, Joseph - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 50. Pilgrim, Rachel - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 51. Quann, Anna - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 52. Quann, Cameron - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 53. Quann, Levi - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 54. Roberts, Noah - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 55. Rodgers, Nathan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 56. Smith, Ella - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 57. Snelgrove, Aidan - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 58. Snelgrove, Ryan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 59. Spurrell, Ben - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 60. Thomas, Emma - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 61. Trouposkiadis, William - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 62. Tuff, Victoria - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 63. Vardy, Coen - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 64. Walters, Peyton - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 65. White, Isabella - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 66. Young, Parker - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 
                        OPEP - Octagon Pond Elementary                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartlett, Aubree - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  2. Butt, Cayden - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  3. Coady, Jack - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  4. Crane, Kiptyn - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  5. Evans, Aysia - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  6. Fahey, Luke - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  7. Gallant, Keelyn - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  8. Gallant, Presley - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  9. Higdon, Arianna - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 10. Hoskins, Jenna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 11. Ivey-Barrett, Joel - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 12. Kelloway, Natalie - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 13. Kendell, Olivia - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 14. Knight, Cale - Male 11
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 15. Marrie, Chase - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 16. McCarthy, Haylee - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 17. Meade, Ella - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 18. Mitchell, Oliver - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 19. Pennell, Lincon - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 20. Penton, Maddy - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 21. Price, Ryder - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 22. Roberts, Rebecca - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 23. Robinson, Katie - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 24. Rose, Sam - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 25. Ryan, Jake - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 26. Snook, Christian - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 27. Spencer, Aiden - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 28. Strong, Andrew - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 29. Tocknell, Theo - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 30. Turpin, Kate - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 31. Whalen, Mackenzie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 32. Whalen, Madison - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 
                           PES - Paradise Elementary                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Carrigan, Connor - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  2. Costello, Ben - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  3. Fitzgerald, Cole - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  4. Greening, Alex - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  5. Lodge, Alex - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  6. MacDonald, Abby - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  7. McCarthy, Luke - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  8. McGrath, Lauren - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  9. Moore, Ella - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 10. Murphy, James - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 11. Murphy, Katelyn - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 12. Osmond, Peyton - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 13. Power, Riley - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 14. Rideout Hampton, Tabitha - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 15. Rose, Jorja - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 16. Vardy, Luke - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 
                     RRES - Rennie's River Elementary Scho                     
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Curnoe-Afanassiev, Portia - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  2. Fowler, Bryony Faye - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  3. Gaetz, Rhys - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  4. Noseworthy, Charles - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  5. O'Neill, Alise - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  6. Pearson, Henry - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 
                         RESJ - Roncalli Elementry/SJ                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Cousins, Shannon - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  2. Finn, Sarah - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  3. Mitchell, Jenna - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  4. Moore, Mya - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  5. Penny, Sarah - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  6. Purchase, Colin - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  7. Woodrow, Carlee - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 
                       SAAC - St. Anne's Academy /dunvil                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bruce, Jacob - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  2. Bruce, Justin - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  3. Greene, Cole - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  4. Kerrivan, Landon - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  5. King, Preston - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  6. McGrath, Sarah - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  7. Perry, Cameron - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  8. Pomroy, Paige - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  9. Richardson, Emma - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 
                     SABI - St. Augustine's Elementary Sch                     
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Barnes-Whalen, Malachi - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  2. Brazil, Sydney - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  3. Cobb, Cameron - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  4. Doyle, Catherine - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  5. Gear, Leigha - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  6. Hibbs, Brooklyn - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  7. Kavanagh, Madison - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  8. Kent, Brody - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  9. Lahey, Landon - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 10. Lahey, Liam - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 11. MacKenzie, Olivia - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 12. Rees, Taylor - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 13. Tobin, Nevaeh - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 
                        SBEL - St. Bernard's Elementary                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dalton, Grady - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  2. Doyle, Cohen - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  3. Flynn, Megan - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  4. Hewitt, Georgia - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  5. Johnson, Khloe - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  6. Keough, Jane - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  7. Pike, Oliver - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  8. Power, Rowan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 
                        SBC - St. Bonaventure's College                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Donovan, Liam - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  2. Edison White, Carter - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  3. Feltham, Sam - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  4. Maan, Ishaan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  5. Patey, Daniel - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  6. Ring, Patrick - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  7. Seymour, Anna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  8. Seymour, Ava - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  9. Shannahan, Adrienne - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 
                          SESK - St. Edward's School                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bungay, Naomi - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  2. Clarke, Alyssa - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  3. Downey, Jessica - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  4. Lawrence, Jessica - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  5. Martin, Adele - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  6. McDonald, Lily - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  7. Powell, Grayson - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 
                         SFOA - St. Francis of Assisi                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Beresford, Lilly - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  2. Cadigan, Julianne - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  3. Cowan, Harlow - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  4. Goulding, Amelia - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  5. Green, Michael - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  6. MacLellan, Liam - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  7. Michelin Lambe, Georgia - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  8. Nurse, Caroline - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  9. Orsborn, Nathan - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 10. Piercey, Allison - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 11. Power, Aiden - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 12. Power, Caleb - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 13. Saldanha, Teddy - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 14. Schoch, Sara - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 
                       SGES - St. George's El. /manuels                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Andersen, Jonathan - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  2. Beckett, Kayleigh - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  3. Chafe, Sarah - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  4. Drover, Claire - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  5. Hillier, Sarah - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  6. Little, Alexander - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  7. Lundrigan, Jake - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  8. Oake, Brayden - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  9. Powell, Marcus - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 10. Rowsell, Ayden - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 11. Snow, Peter - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 12. Tucker, Ethan - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 13. White, Kaleigh - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 
                          SJAL - St. Joseph's Academy                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Sheppard, Nathan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 
                      SKJH - St. Kevin's Jr High /goulds                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Chafe, Ethan - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
  2. Chaytor, Erika - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  3. Dobbin, Mackenzie - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  4. Lush, Marcus - Male 06
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  5. Lush, Matthew - Male 06
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  6. Smith, Brooklyn - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  7. Smith, Faith - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
 
                       SMES - St. Mary's Elementary /sj                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Clarke, Grant - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  2. Combdon, Alexis - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  3. Drodge, Ella - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  4. Marsh, Andrew - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  5. Marsh, Colin - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  6. Moss, Adelaide - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  7. Nesbit, Pippa - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  8. Ryan, Parker - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  9. Sharpe, Thomas - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 10. Stanford, Patrick - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 11. Swift, Max - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 
                           SMEL - St. Matthew's Elem                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bailey, Maggie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  2. Butler-Hobbs, Alyssa - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  3. Butler-Hobbs, Jeannette - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  4. Chalmers, Eoin - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  5. Cleary, Alexander - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  6. Cowan, Benjamin - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  7. Culleton, Noah - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  8. Culleton, Thomas - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  9. Desai, Aymon - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 10. Fang, Evan - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
 11. Goodland, Maria - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 12. Griffiths, Joe - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 13. Griffiths, Nick - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 14. Jones, Zachary - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 15. King, Abby - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
 16. Morey, Lucas - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 17. Myron, Abigail - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 18. O'Dea, Reese - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 19. Pendergast, Adia - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 20. Penney, Makenna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 21. Short, George - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 22. Short, Vanessa - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 23. Wilkes, Evelyn - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 
                     SPJH - St. Paul's Junior High School                      
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Hu, Annie - Female 05
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  2. Hu, Jenna - Female 05
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  3. Reid, Aaron - Male 05
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
 
                       SPJM - St. Peter's Junior High/MP                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Carew, Noah - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT         
  2. Coffey, Rachel - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  3. Corbett, Alex - Male 05
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  4. Fahey, Alexander - Male 05
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  5. Ivany, Lilly - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
  6. Kelly, Julia - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  7. Layman, Kendall - Female 06
      #9 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  8. Legge, Liam - Male 05
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
  9. Parsons, Danial - Male 06
      #10 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2005               NT         
 10. Pineda, Janissa - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
 11. Roche, Nora - Female 07
      #7 Girls 1630 Meter Run CC Born in 2007               NT         
 
                         STSS - St. Teresa's School/SJ                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Chipman, Kara - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  2. Cotter, Ethan - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  3. Critch, Peyton - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  4. Donovan, Madison - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  5. Doucet, Aiden - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  6. Doucet, Liam - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  7. O'Keefe, Avery - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  8. Russell, Lucas - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 
                           TOPE - Topsail Elementary                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartlett, Molly - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  2. Boyce, Ava - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  3. Caines, Adrianna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  4. Cooper, Alexis - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  5. Ford, James - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  6. Ford, Zooey - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  7. Fowler, Zachary - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  8. Hollett, Benjamin - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  9. Learning, Anna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 10. Omand, Madison - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 11. Osmond, Noah - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 12. Quinton, Leah - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 13. Richards, Anna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 14. Richards, Ella - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 15. Smith, Elisa - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 16. Stone, Alexander - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 17. Sweeney, Madeline - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 18. Winter, Arianna - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
 
                        UGES - Upper Gullies Elementary                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Lawlor, Jaden - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  2. Locke, Jayden - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  3. McCarthy, Ava - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  4. Price, Liam - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  5. Ruston, Katie - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  6. Snow, Lincoln - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  7. Walsh, Dominic - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 
                           VANE - Vanier Elementary                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bennett, Ciara - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  2. Collins, Dashiell - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  3. Duffett, Allison - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  4. Earle, Matthew - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  5. Furlong, Katie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  6. Furlong, Sophie - Female 10
      #1 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2010               NT         
  7. Guy, Aidan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
  8. Hyde, Seth - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  9. Hynes, Cole - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 10. Janes, Abbey - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 11. Janes, Millie - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
 12. Kavanagh, Dylan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 13. Masek, Adam - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 14. Penney, Abigail - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
 15. Penney, Jack - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 16. Piercey, James - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 17. Sheppard, Jacob - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
 18. Stanley, Nathan - Male 10
      #2 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2010                NT         
 19. Wilson, Nathan - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 20. Winters, Nicholas - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 21. Yetman, Kaleb - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
 
                         VNJH - Villanova Junior High                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Budgell, Brianna - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  2. Button, Ethan - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  3. Carroll, Samuel - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  4. Chaulk, Rachel - Female 09
      #3 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2009               NT         
  5. Marshall, Wyatt - Male 09
      #4 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2009                NT         
  6. Penney, Carter - Male 08
      #6 Boys 1130 Meter Run CC Born in 2008                NT         
  7. Quinton, Isabelle - Female 08
      #5 Girls 1130 Meter Run CC Born in 2008               NT         
  8. Rumbolt, Ross - Male 07
      #8 Boys 1630 Meter Run CC Born in 2007                NT